Vyhladzovanie vrások

Vyhladzovanie a odstránenie vrások - NOVINKA - AQUAGOLD

Prečo vznikajú vrásky? 
Príčin je niekoľko. V prvom rade je to prirodzený proces starnutia, čiže vek. Svoju úlohu pri tom zohráva aj životný štýl, stres, stravovanie, škodlivé návyky - fajčenie, alkohol, slnečné žiarenie, narušené zdravie...

MICROGEI - spevňovanie pokožky tváre a vyhladzovanie vrások pomocou mikrostimulácie. Využitie rôznych vlnových dĺžok:

  • sínusoidová - zvyšuje povrchovú cirkuláciu pokožky tváre
  • rampová (spádová) - zvyšuje tonus pleti
  • pulzová frekvencia - vhodná na lifting tváre čas min. 10- 15 minút, max 30- 40 minút

Odstránenie vrások

Aplikujeme botulotoxín, kyselinu hyalurónovú a rôzne iné výplňové materiály,

NOVINKA - aplikácia mezonití.

Čo je to botulotoxín? 
Je neurotoxín, ktorý uvoľnuje kŕče svalov a preruší nervosvalové spojenie, tým zabráni mimickému svalu v zmršťovaní, ktoré je hlavnou príčinou tvorby vrások.
V korektívnej dermatológii sa injekčne aplikuje vo veľmi nízkych dávkach hlavne do problémových častí tváre. Naše pracovisko používa konkrétne preparát DYSPORT

Čo DYSPORT odstraňuje?
Mimické vrásky na čele, pri koreni nosa a okolo očí.

Aké výhody majú výplňové materiály?

majú za následok hladký a prirodzený vzhľad pokožky. Vyplnia nerovnosti, zjemnia vrásky, ryhy, rozjasnia celú pleť. Môžu ich používať ako ženy, tak muži a je tu možnosť kombinácie aj s inými kozmetickými procedúrami.
Aplikácia je ľahká, pohodlná, upravujú sa podkožne v závislosti od hĺbky vrások. Keďže nie sú potrebné žiadne alergologické testy, zákrok nepresahuje 20 minút.Účinok intradermálnych výplňových materiálov je dlhotrvajúci, nie však trvalý. Svoj vzhľad má každý z nás vo svojich rukách, a záleží len na každom z nás. Nami užívané produkty sú 100% odbúrateľné, čo znamená, že sa vstrebú a v pokožke nezanechajú žiadne stopy.

Napríklad: TEOSYAL, Hyal-Style, Princess

MEZOTERAPIA je metóda, kde mikroinjekciami sa do kože na tvári, krku, a dekolte aplikuje sterilný roztok plný vitamínov, aminokyselín a koenzýmov, čím dochádza k hĺbkovej revitalizácii pleti (omladeniu).

MEZOLIFT je metóda rovnaká ako pri mezoterapii, ale kombinuje sa spolu s kyselinou hyalurónovou, ktorá pleť ešte viac hydratuje, tým sa pleť vypína a vyhladzuje. Metóda je výborná pre zrelší a starnúci typ pleti. Použitie 1 x za 2 týždne. najlepšie 4x po sebe. V posledných desaťročiach prichádza na trh množstvo výplňových materiálov, ktoré sa líšia dosiahnutým účinkom, ako i dĺžkou ich trvania.
NOVINKA - AQUAGOLD

Je nová mikroihličková metóda na omladenie pokožky vďaka patentovanému aplikátoru s 20-timi ihličkami z 24 karátového zlata. Táto technika umožní  efektívne vpraviť namiešaný koktail do kože.

Na prípravu koktailu používame kyselinu hyalurónovú, peptidy, vitamíny, mikrodávky botulotoxínu-mikrobotox.

Prípravkom sa ošetruje tvár, okolie očí a pier, dekolt, krk, alebo aj chrbát rúk.

Účinok:

  • hydratácia pokožky
  • spevnenie pokožky
  • zmenšenie pórov
  • zjemnenie drobných vrások.

Zjc2MmRkMj