Analýza vlasov

Máte problém so zdravotným stavom, alebo imunitným systémom?

Práve preto sme sa rozhodli Vám poskytnúť

Analýzu biochemických prvkov z vlasov

Vyšetrením nefarbených vlasov odstrihnutých čo najbližšie pri pokožke hlavy, sa možno dozvedieť, aké vitamíny a stopové prvky organizmu chýbajú. Ide o zhodnotenie zdravotného stavu z hľadiska výživy organizmu, ktoré pomáha určiť pravdepodobnosť vzniku budúcich chorob. zmien a porúch.
Z krvi je možné bežne stanoviť obsah vápnika, sodíka, draslíka, fosforu ,či horčíka, v špecializovaných zariadeniach mangán, zinok, selén, meď, či kobalt. Množstvo bioprvkov ( ich koncentrácia) vo vlasoch je omnoho vyššia ako v krvi, napríklad vápnik 200x, horčík 30x, zinok až 100x. Vďaka tomu je možné hodnotiť aj také bioprvky, ktorých množstvo v organizme je veľmi malé, alebo ich hodnotenie z krvi náročné. Analýza vlasov nám povie, ktorý z nich je potrebné dopĺňať. Ešte dôležitejišie ako výsledky vlas.gifjednotlivých stopových prvkov sú ich vzájomné pomery. Väčšina ľudí o tejto metóde zatiaľ nepočula, nakoľko sa jej venuje len minimum lekárov, ktorí musia absolvovať špeciálne školenia. Expertom v tejto oblasti je český lekár MUDr. Jaroslav Orlík. Prostredníctvom firmy BIOMOL sa odosielajú vzorky vlasov s konzultačným listom lekára do Európskeho laboratória stopových prvkov v poľskej Lodži.
Vlasovú analýzu zdravotné poisťovne nepreplácajú a pacient si ju spolu s lekárskou konzultáciou a odporúčanými doplnkami musí hradiť sám. Poradenstvo tohto druhu Vám poskytne ambulancia v poradensko - relaxačnom centre TEMPUS

NDcxM2Y2