Pedikúra

Pedikúra

 

Ponuka:

- Mokrá pedikúra

- Lakovanie a zdobenie nechtov

- Francúzke lakovanie nechtov

- Peeling a parafínový zábal nôh

- Gélové nechty na nohách

- Gel lak na nechty na nohách


Mokrá pedikúra –Kompletné ošetrenie chodidiel - vodný kúpeľ, odstránenie zrohovatenej kože, otlakov, zarastajúcich nechtov, upravenie nechtov a okolia a následná krátka masáž. ( pre ženy aj mužov)

Lakovanie a zdobenie nechtov – základné lakovanie, dekoratívne lakovanie - zdobenie kamienkami, odtlačkom, nálepkami.

Francúzke lakovanie – lakovanie, biele špičky nechtov, prirodzený vzhľad.

Peeling a parafínový zábal – peeling vo forme zrniečkovej emulzie ktorá sa vmasíruje do chodidiel a rúk a následne zmyje, chodidlá sú jemnejšie.

Parafínový zábal - horúci parafínový kúpel chodidiel, následné zabalenie a regenerovanie, pokožka je hebká, a vláčna, dobré aj pre reumatikou, na suchú pokožku. ( pre ženy aj mužov)

Gélové nechty na nohách – úprava nechtov,  nanášanie jednofázového gélu na prírodné nechty, farby a zdobenie podľa vlastného výberu, vydržia približne 4 týždne, individuálne, podľa rýchlosti rastu vašich nechtov. Nechty sú krásne a upravené.

Gél lak na nechty na nohách (na prírodné nechty) – je hitom dnešnej úpravy nechtov. Gél vo forme laku sa nanáša na vaše prírodné nechty a následne sa dávajú stvrdnúť do UV lampy, sú rýchlo hotové a trvácne asi 2-3 týždne, vyzerajú prirodzené ako nalakované.

Teraz Akcia do konca decembra pedikúra a peeling spolu 10 eur namiesto 12,30 eur.

MWY2NGJkMj