Nechtový design

Nechtový design

 

Ponuka:

- Základná manikúra

- Japonská manikúra

- Lakovanie a zdobenie nechtov

- Francúzke lakovanie

- Peeling a parafínový zábal na ruky

- Gélové nechty ( predlžovanie pomocou tipov )

- Gélové nechty ( nanášanie na prírodné nechty )

- Gél lak na nechty ( na prírodné nechty )

Základná manikúra - Kompletné ošetrenie rúk - vodný kúpeľ, úprava a ošetrenie nechtov a okolia, krátka masáž ( pre ženy aj mužov)

Japonská manikúra - Základná manikúra – Kompletné ošetrenie rúk - vodný kúpeľ, úprava a ošetrenie nechtov a okolia, krátka masáž ( pre ženy aj mužov )

Lakovanie a zdobenie nechtov – základné lakovanie, dekoratívne lakovanie - zdobenie kamienkami, odtlačkom, nálepkami.

Francúzke lakovanie – lakovanie, biele špičky nechtov, prirodzený vzhľad.

Peeling a parafínový zábal – peeling vo forme zrniečkovej emulzie ktorá sa vmasíruje do chodidiel a rúk a následne zmyje, ruky a chodidlá sú jemnejšie. – parafínový zábal - horúci parafínový kúpel rúk a chodidiel, následné zabalenie a regenerovanie, pokožka je hebká, a vláčna, dobré aj pre reumatikov, na suchú pokožku. ( pre ženy aj mužov)

Gélové nechty na rukách ( predĺženie pomocou typov) – úprava nechtov, nalepenie typov, nanášanie jednofázového gélu, farby a zdobenie podľa vlastného výberu, vydržia 2- 3 týždne, individuálne, podľa rýchlosti rastu vašich nechtov. Nechty sú krásne a upravené.

Gélové nechty na rukách ( na prírodné nechty) – úprava a modelovanie je podobné ako pri klasických gélových nechtoch, len gél sa nanáša na vaše prírodné nechty bez nalepenia umelého typu. Sú rýchlo hotové. Nechty sú krásne a prirodzené. Na rukách vydržia , 2- 3 týždne, individuálne, podľa rýchlosti rastu vašich nechtov.

Gél lak na nechty na rukách (na prírodné nechty) – je hitom dnešnej úpravy nechtov. Gél vo forme laku sa nanáša na vaše prírodné nechty a následne sa dávajú stvrdnúť do UV lampy, sú rýchlo hotové a trvácne asi 2-3 týždne, vyzerajú prirodzené ako nalakované.

NDExNjY4O