Mezoterapia - mezolift

MEZOTERAPIA

Mezoterapia je metóda, kde mikroinjekciami sa do kože na tvári, krku, a dekolte aplikuje sterilný roztok plný vitamínov, aminokyselín a koenzýmov, čím dochádza k hĺbkovej revitalizácii pleti (omladeniu).

MEZOLIFT

Mezolift je metóda rovnaká ako pri mezoterapii, ale kombinuje sa spolu s kyselinou hyalurónovou, ktorá pleť ešte viac hydratuje, tým sa pleť vypína a vyhladzuje. Metóda je výborná pre zrelší a starnúci typ pleti. Použitie 1 x za 2 týždne. najlepšie 4x po sebe. V posledných desaťročiachprichádza na trh množstvo výplňových materiálov, ktoré sa líšia dosiahnutým účinkom, ako i dĺžkou ich trvania.

      

Prečo vznikajú vrásky?

Príčin je niekoľko. V prvom rade je to prirodzený proces starnutia, čiže vek. Svoju úlohu pri tom zohráva aj životný štýl, stres, stravovanie, škodlivé návyky - fajčenie, alkohol, slnečné žiarenie, narušené zdravie...

Pravidelne sa staráme o svoj vzhľad, o oblečenie, vlasy ,... Čo môžeme robiť, keď sa objavia vrásky?

Jednou z možností vyhladenia vrások, zlepšenia výživy, prekrvenia sú metódy- ako lymfodrenáž tváre, fotoomladzovanie (fotorejuvenizácia - IPL) a nami používané už minule spomínané novinky: mezoterapia a mezolift, rovnako možnosť využitia výplňových materiálov.

Aké výhody majú výplňové materiály?

Majú za následok hladký a prirodzený vzhľad pokožky. Vyplnia nerovnosti, zjemnia vrásky, ryhy, rozjasnia celú pleť. Môžu ich používať ako ženy, tak muži a je tu možnosť kombinácie aj s inými kozmetickými procedúrami.

Aplikácia je ľahká, pohodlná, upravujú sa podkožne v závislosti od hĺbky vrások. Keďže nie sú potrebné žiadne alergologické testy, zákrok nepresahuje 20 minút.Účinok intradermálnych výplňových materiálov je dlhotrvajúci, nie však trvalý.

 

  Svoj vzhľad má každý z nás vo svojich rukách, a záleží len na každom z nás. Nami užívané produkty sú 100% odbúrateľné, čo znamená, že sa vstrebú a v pokožke nezanechajú žiadne stopy

 

MjcyODlk