Chudnite s nami - Injekčná lipolýza

Mnohí z nás poznáme problém ukladania tuku na miestach, ktoré nevieme ani úpravou životosprávy, ani cvičením odstrániť. A práve vtedy nastupuje injekčná lipolýza, ktorá vedie k zmenám kontúr tela.

Tento zákrok robíme ambulantne, bez uspatia, bez chirurgického zásahu na rozdiel od liposukcie. Klient nemusí nosiť elastické prádlo a je plne práceschopný.
Špeciálny prípravok sa pomocou tenkých ihličiek aplikuje priamo do tukového tkaniva v danej ošetrovanej oblasti. Môže to byť brucho, stehná, podbradok a iné. Príslušná oblasť sa ošetruje 2-4 sedeniami a to v 7-8 týždňových intervaloch.

Po vpichnutí je mierny opuch, začervenanie a mierna citlivosť, ale po 2-3 dňoch tieto príznaky ustupujú. Efekt je dlhodobý, nakoľko sa tuk v tele odbúrava prirodzenou cestou a pokiaľ klient nezmení svoje stravovanie, životosprávu, podľa súčastných skúseností sa tuk znovu neukladá.

Injekčná lipolýza má využitie aj pri odstraňovaní celulitídy a lipómov. Cena zákroku je od 66 € za jedno sedenie, je orientačná a v závislosti od veľkosti ošetrovanej časti tela.

 

OWMxNDFmZm